تصفیه آب RO به روش اسمزمعکوس

تصفیه آب اورجینال دارای تاییدیه NSF

6مرحله ای
اسمز معکوس، فرآیند بسیار دقیقی است که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی بوده و می تواند مولکول‌های آب را غربال کرده و مولکول‌های اشباع نشده و سالم را از مولکول‌های اشباع شده جدا ‌نماید. این دستگاه در آخرین نقطه مصرف (معمولا در آشپزخانه) نصب می شود و می تواند ذرات ناخالصی و آلودگی های احتمالی، نیترات و نیتریت، کلر و ترکیبات کلر، بو و طعم و مزه احتمالی آب را حذف کرده و سختی آب را به میزان قابل توجهی کاهش دهد
برند: سافت واتر اورجینال – SoftWater Original
کشور سازنده: آمریکا
کشور مونتاژ کننده: تایوان
تائیدیه ها: CE , FDA , ISO 9001 , NSF , UKAS , WaterQuality
گارانتی: گارانتی طلایی دو ساله بهاب (تعویض قطعات)
سافت واتر Soft Water یکی از قدیمی ترین برندهای تصفیه آب در دنیا می باشد. این برند تاییدیه های NSF , WaterQuality , CE , ISO را دارا می باشد و محصولات آن در سراسر دنیا شناخته شده است. دستگاه تصفیه آب سافت واتر از سیستم اسمز معکوس استفاده می کند.
ویژگی برتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال، پمپ قدرتمند آن است. این دستگاه تصفیه آب از یک پمپ مدل TYP-2800 بهره می برد که فوق العاده کم صدا و در عین حال بسیار قدرتمند و پرتوان است که باعث می شود حتی در آبهای با سختی بالا نیز به راحتی بتواند فشار لازم را برای غشاء ممبران فراهم کند. در بدنه فلزی پمپ و همچنین در هد پمپ Made in Taiwan حک شده است. پمپ قوی این امکان را فراهم می کند که بتوان از فیلترهای بالاتر، جهت تولید آب بیشتر استفاده نمود. بنابراین برای مکان های پر مصرف مانند ادارات و بانکها و مساجد، به راحتی می توان با ارتقاء فیلتر ممبران، ظرفیت خروجی آب تصفیه را بالا برد.
ویژگی دیگر دستگاه تصفیه آب Soft Water اورجینال، فیلتر ممبران بسیار با کیفیت ساخت سافت واتر آمریکا می باشد که توان تولید آن ۷۵ گالن بوده و از بیشتر دستگاه تصفیه آب خانگی بالاتر است. کیفیت و توان بالای این فیلتر باعث می شود هم میزان خروجی آب تصفیه شده بالا برود و هم سرعت تولید آب بیشتر شود(توان تولید ۲۷۵ لیتر آب در روز). همچنین در مقابل آبهای سخت مقاومت بیشتری در برابر خرابی دارد(یک و نیم برابر اغلب فیلترها). می توانید روی این دستگاه تصفیه آب از فیلترهای با توان بالاتر تولید نیز استفاده کنید(تا ۴۰۰ لیتر آب در روز)
مخزن این دستگاه تصفیه آب ، ۴ گالن «تانک پک» است. مخازن تانک پک با کیفیت ترین مخازن تولید شده در دنیا برای ذخیره آب هستند. این مخزن دارای خاصیت ضد باکتری و ضدقارچ است و کیفیت آب ذخیره شده را برای مدتهای طولانی حفظ می کند.
در صورتیکه یک دستگاه حرفه ای و پر قدرت نیاز دارید، این دستگاه پیشنهاد می شود.
مزایا:
پمپ بسیار پرقدرت و کم صدا
فیلتر غشاء ممبران بسیار با کیفیت با توان تولید بالا
مخزن «تانک پک» ضد باکتری و جلبک
کیفیت و عمر بالای قطعات استفاده شده

دو سال گارانتی طلایی تعویض قطعات و همچنین پشتیبانی کامل تیم فنی از محصول باعث می شود بتوانید با خیالی آسوده این دستگاه تصفیه آب را انتخاب کنید.